Sizi Arayalım

ADİN BEACH HOTEL

Fiyatı Sorunuz

ADİN BEACH HOTEL Hakkında Genel Bilgiler

 

Akdeniz´in muhteşem güzellikleri ile örülü fantastik bir hayal dünyasında tatil yapmanın keyfini Adin Beach Hotel’de yaşayacaksınız. 

Denize sıfır 27.000 m² alana kurulu Uzunluğu 300 metre olan sahil şeridi, Plajımız “Mavi Bayrak” ayrıcalığına sahiptir.Bu bayrak, deniz suyunun temizliğinin simgesidir.

Premium Herşey Dahil konseptiyle hizmet vermekte olan otelimizde, alkollü içecek hizmeti sunulmamakta olup, dışarıdan alkollü içecek girişi de mümkün değildir. Tüm yiyecek ve içecek ürünleri sertifikalı ve gönül rahatlığıyla tüketebilecek markalardan oluşmaktadır.
 
 

Kategori :5 Yıldızlı 

Konaklama :Herşey Dahil(Açık Büfe) 

Sezon : 29.06.2020 - 04.11.2020

Konum : İncekum Mevkii / Alanya / Antalya 

Denize Mesafesi: Denize sıfırdır.

Otel Giriş Saati : 15:00

Otel Çıkış Saati : 11:00

Çocuk ve Bebek konaklama koşulları: 1.çocuk 0-6 yaş ücretsiz, 2. çocuk 7-12 yaş %50 indirimli.

Oda Sayısı:378 Adet

Havaalanı mesafesi:Antalya Hava Limanı’na 105 km, Gazi Paşa Havaalanına 58 km                

Şehir merkezine mesafesi:Alanya’ya 22 km,

Plaj : Bayanlar özel plaj vardır.Ailelerin ortak kullanabilceği plaj vardır.

 

H A V U Z L A R

Bayanlar için tatlı su havuzları;

• 1 adet 80 m²  ve 1,20 cm derinliğinde tatlı su havuzu

• 1 adet 190 m²  ve 1,50 cm derinliğinde tatlı su havuzu

• 1 adet 100 m²  ve 1,20 cm derinliğinde kaydıraklı tatlı su havuzu

• 1 adet 7 m²  ve 0,40 cm derinliğinde Çocuk tatlı su havuzu

• 1 adet 125 m²  ve 1,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı havuz  (Sezonluk olarak kullanılmaktadır)

• 1 adet 7 m²  ve 0,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı çocuk havuzu (Sezonluk olarak kullanılmaktadır)

• 1 adet 100 m²   alana kurulu SPLASH ÇOCUK PARKI

 

Bay için tatlı su havuzları; 

• 1 adet 120 m²  ve 1,40 cm derinliğinde tatlı su havuzu

• 1 adet 100 m²  ve 1,20 cm derinliğinde kaydıraklı tatlı su havuzu

• 1 adet 18 m²  ve 0,40 cm derinliğinde çocuk tatlı su havuzu

• 1 adet 125 m²  ve 1,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı havuz  (Sezonluk olarak kullanılmaktadır)

• 1 adet 7 m²  ve 0,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı çocuk havuzu (Sezonluk olarak kullanılmaktadır)

 

Ortak Havuz (Aile Havuzu) ; 

Misafirlerimizin aileleriyle birlikte ortak olarak kullanabilecekleri, Premium binanın ön kısmında bulunan havuzumuzdur. Şezlong ve şemsiye hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır.

• 1 adet 250 m²  ve 1,40 cm derinliğinde kaydıraklı tatlı su havuzu 

• 1 adet 36 m²  ve 0,30 cm derinliğinde çocuk tatlı su havuzu (0-3 yaş için küçük kaydırak)

 
HAVUZ KİRALAMA ÜCRETLİ
 
Yanlızca havuz kiralanabiliyor. 
 

S P A  &  W E L L N E S

Kendinizde yolculuğa hazır olun…

SPA'nın baş döndürücü huzuruyla, heyecan verici bir deneyim yaşayacaksınız. Birbirinden rahatlatıcı alternatiflerin çeşitliliği hem ruhunuza, hem de bedeninize zindeliğin ve yenilenmenin kapılarını açacak.

Masaj, terapi odaları ve güzellik salonuyla hafiflemiş hissedeceğiniz;

Türk hamamı, saunayla arınacağınız; kapalı yüzme havuzunda dinç bir bedene kavuşacağınız ve hayallerinizin de ötesinde konforla gerçek rahatlığı yakalayacağınız SPA'da kendinize doğru bir yolculuğa çıkacaksınız.

 

MAHPERİ SPA ;

Bayan misafirlerin kullanımına özel Mahperi Spa içerisinde bulunan, siz değerli bayanlarımız için özenle tasarlanan saunamızda birçok alternatifi bir arada bulacaksınız.

Sauna; hastalıklardan koruyucu ve birçok sağlık sorununu tedavi edici özellik taşımaktadır. Sauna sıcaklığında geçirilecek 15 dakikalık süre, günün yorgunluğundan kurtularak vücudun tazelenmesini sağlıyor. İdeal ortam koşullarında doğru kullanımı, özellikle kas kemik rahatsızlıklarında iyileşmeyi hızlandırarak ilaç kullanımına olan ihtiyacı azaltıyor.  Terleme yoluyla vücuttan toksik maddelerin atılmasını ve ciltteki gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Saunanın sağladığı stres azaltma özelliğinin yanı sıra, vücuttaki antikor üretimi de artarak bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

 

ALAADDİN SPA ;

Bay misafirlerin kullanımına özel Alaaddin Spa içerisinde bulunmaktadır.

Sauna; hastalıklardan koruyucu ve birçok sağlık sorununu tedavi edici özellik taşımaktadır. Sauna sıcaklığında geçirilecek 15 dakikalık süre, günün yorgunluğundan kurtularak vücudun tazelenmesini sağlıyor. İdeal ortam koşullarında doğru kullanımı, özellikle kas kemik rahatsızlıklarında iyileşmeyi hızlandırarak ilaç kullanımına olan ihtiyacı azaltıyor. 

 

Terleme yoluyla vücuttan toksik maddelerin atılmasını ve ciltteki gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Saunanın sağladığı stres azaltma özelliğinin yanı sıra, vücuttaki antikor üretimi de artarak bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

 

Y İ Y E C E K  &  İ Ç E C E K      B İ L G İ L E R İ

 

Adin Beach Hotel’de, dünyanın en dikkat çekici ve en özel mutfaklarından, usta şeflerin deneyimiyle süzülüp gelen muhteşem lezzetlerle karşılaşacaksınız. Türk ve Osmanlı mutfağının yanısıra  Dünya’nın seçkin mutfaklarından örnekleri  A’la Carte restoranlarımızda tadabileceksiniz. Şaşırtıcı zenginlikteki açık büfeler Adin Beach Hotel kalitesinin damağınıza yansıyan tadı olacak. 

 

 

ADİN RESTORAN ;

Adin Beach Hotel’in ana restoranı olan “Adin Restoran” sabah kahvaltısı, öğle, akşam ve gece yemeklerinde hizmet vermektedir. Dünya mutfaklarından en özel seçimlerin açık büfe olarak sunulduğu restorandır. 800 kişilik kapasiteye sahip Adin Restoran’da, usta şeflerin maharetli ellerinden çıkan zengin yemek çeşitlerinin tadına doyamayacaksınız.

 

SELÇUKLU RESTORAN ;

Birbirinden lezzetli menülerin açık büfe olarak sunulduğu, birçok farklı yemekli organizasyonların da yapılabileceği restoranımızdır.

 

SNACK RESTORANLAR;

Siz sadece isteyin, gerisini Snack ekibine bırakın. Gün içinde havuz ya da deniz keyfi yaşarken açlığınızı bastırmanın en lezzetli ve kolay yolu Cafe Snack. Serinleten içecekler ve açlığınızı bastıracak enfes aperatifleri kaçırmayın.

 

Bayan bölümünde Kleopatra Snack, Ortak alanda Damlataş Snack ve Bay bölümünde Keykubat Snack olmak üzere 3 adet Snack Restoranımız bulunmaktadır.

 

OSMANLI A’LA CARTE RESTORAN;

Ücretsiz olarak hizmet verecek olan Osmanlı A’la Carte  Restoran´da Osmanlı mutfağından elit örneklerle karşılaşacaksınız. Saray mutfağından günümüze gelen özel tatlar saraylara layık hizmet anlayışıyla bir araya geliyor ve doyumsuz bir yeme içme keyfi sunuyor. 

Minimum 7 gece konaklama yapan misafirler 1 kez bu restorantı kullanabilirler. Kullanmak isteyen misafirler, en geç 1 gün öncesinden Misafir İlişkileri departmanından rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

 

AKDENİZ A’LA CARTE RESTORAN ;

Akşam yemeklerinde hizmet veren Restoranımız, konuklarına; lezzeti, kusursuz hizmeti ve keyifli yemek saatlerini birarada sunmaktadır. Akdeniz´in zengin seçenekleri ile birbirinden taze balık ve deniz ürünleri menüsünü önünüze serecek. Balık yemenin tadına Akdeniz A’la Carte  Restoran´da varacaksınız. 

 

Minimum 7 gece konaklama yapan misafirler 1 kez bu restorantı kullanabilirler. Kullanmak isteyen misafirler, en geç 1 gün öncesinden Misafir İlişkileri departmanından rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

 

Ramazan döneminde uygulanacak olan yarım pansiyon ile ilgili detaylar 

• Yarım pansiyon rezervasyon yaptıran misafirler; İftar ve sahur yemek hakları vardır. Ayrıca iftar ile sahur saatleri arasında tüm yiyecek ve içecek ikramlarından da faydalanabilir.

• Yarım pansiyon rezervasyon yaptıran misafirler; Sahur ile iftar saatleri arasında hiçbir yiyecek ve içecek hizmetlerinden faydalanamaz.

• Yarım pansiyon rezervasyon yaptıran misafirlerin; 0-6 yaş çocukları, tüm gün yiyecek ve içecek hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanacaktır.

• Yarım pansiyon rezervasyon yaptıran misafirlerin 7 - 12 yaş çocukları; eğer oruç tutacaklarsa, İftar ve sahur yemek hakları vardır. Ayrıca iftar ile sahur saatleri arasında tüm yiyecek ve içecek ikramlarından da faydalanabilir.

• Yarım pansiyon rezervasyon yaptıran misafirlerin 7 - 12 yaş çocukları; eğer oruç tutacaklarsa, sahur ile iftar saatleri arasında hiçbir yiyecek ve içecek hizmetlerinden faydalanamaz.

• Yarım pansiyon rezervasyon yaptıran misafirlerin 7 - 12 yaş çocukları; oruç tutmayacaklarsa, herşey dahil farkı alınacak ve herşey dahil konseptine geçirilecektir.

 

TEX - MEX A’LA CARTE RESTORAN ;

Farklı lezzetlerin sunulacağı restorantımızdır. Minimum 7 gece konaklama yapan misafirler 1 kez bu restorantı kullanabilirler. Kullanmak isteyen misafirler, en geç 1 gün öncesinden Misafir İlişkileri departmanından rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

 

KAFE İRİS ;

Geniş oturma alanlarına sahip, 24 saat hizmet veren, Türk Kahvesi hizmeti alabileceğiniz ve birçok değişik lezzeti tadabileceğiniz cafemiz Lobby’de bulunmaktadır. Ücretli veya ücretsiz birçok ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz, denize nazır manzarasıyla enfes bir mekan…

 

PUZZLE OYUN SALONU ;

Lobi içerisinde bulunacak olan oyun salonumuzda, birbirinden eğlenceli oyunları, sevdiklerinizle birlikte oynayacak ve zengin kütüphanesinde kitap okuyarak dingin bir zaman geçirebileceksiniz.

 

S P O R  A K T İ V İ T E L E R İ

Paraşüt ,Banana, Kano,Dart,Sörf, Jet Ski

Masa Tenisi, Fitness aletleri Aerobik

Not: Paraşüt, Banana, Kano, sörf, Jet Ski hizmetleri anlaşmalı firma tarafından, tesisimizin yanında (Keykubat plajı yanında) hizmet vermektedir. Fiyat ve hizmet içeriği değişiklik gösterebilir.

 

ODA KONUM ve ÖZELLİKLERİ

ODA TİPLERİ

Villa    2 adet -  168 m²

Premium Suit 6 adet - 55 m²

Premium Aile Odası  2 adet   - 47 m²

Premium Standart Oda 185 adet - 26 m²

Premium Connection Oda 22 adet - 52 m²

Premium Engelli Odası 3 adet - 26 m²

Flora Mercan   16 adet -  28 m²

Flora Oda 78 adet - 28 m²

Flora Dublex   14 adet -  56 m²

Flora Connection Oda  16 adet - 56 m²

Flora Yasemin 25 adet -  22 m²

Toplam ;   378 adet

 

 

PREMIUM STANDART ODA : 

%100 deniz manzaralı Premium Standart odalarımızda, Akdeniz´in olağanüstü doğası ve huzur veren maviliğinde muhteşem bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız. Evinizdeki kadar rahat hissedecek, üst düzey konforla beklediğiniz tatile kavuşacaksınız. İnternet bağlantısı sayesinde istediğiniz zaman dünyada olup bitenden haberdar olma imkanını yakalayacaksınız.

• 26 m²

• Yatak odası

• Balkon

• TV 

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası 

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı 

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır.

 

PREMIUM SUIT :

%100 deniz gören odamızda; Ferahlık, rahatlık ve sıcak bir ortamda konaklama arayanları Premium Suit´lerde kusursuz bir keyif bekliyor. Oturma odası ve yatak odasıyla rahat bir yaşam alanı sunan suitimizde, her türlü konfor düşünülmüş durumda. İnternet bağlantısının da bulunduğu, 55 metrekare toplam alanıyla şıklığı, konforu ve lüksü tatilinizin en önemli parçası haline getiriyor.(Minimum 3 kişi üzerinden hesaplanır)

• 55 m²

• Yatak odası

• Oturma odası

• French yatak

• Selçuklu Küveti

• Eşsiz "Akdeniz Manzarası"

• TV

• Banyo da duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Mini Buzdolabı

• Kişisel bakım ürünleri

• Kettle (çay çeşitleri ve fincan takımı)

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon

• Elektronik kapı kartı

• Baskül

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır.

• jakuzi

 

PREMIUM AİLE ODASI :

%100 deniz gören Premium Aile odalarımızda, 2 yatak odası ve bir banyo bulunuyor. Toplam 47 metrekare alana sahip olan Aile Odalarındaki, odalar arası geçiş olanağı çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. Ebeveyn odasında 1 adet çift kişilik yatak ve çocuk odasında 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.(Minimum 3,5 kişi üzerinden hesaplanır)

• 47 m²

•Ebeveyn yatak odası; Geniş balkon, tek kişilik  koltuk, TV

•Çocuklar için yatak odası; 2 tek kişilik  yatak

•Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası

•Tercihe göre ayarlanabilir Klima

•Minibar

•Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz Dijital Kasa

•Telefon 

•Elektronik kapı kartı

•Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır

 

PREMIUM CONNECTION ODA : 

Connection Odalarımız tam anlamıyla çocuklu ailelere göre hazırlanmıştır. Connection odalarımız 2 adet Premium odaların birleşiminden oluşmuş olup 52 metrekarelik bu ferah odaların tamamında balkon, 2 yatak odası ve 2 ayrı banyo bulunmaktadır. Odalar arası geçiş olanağı çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştırıyor Ailenizle beraber unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için tasarlanmış olan Connection odalarımız tüm katlarda bulunmaktadır ve bu odalarımızda 5 kişiye kadar konaklama mümkündür.(Minimum 3,5 kişi üzerinden hesaplanır)

• 52 m²

• 2 yatak odası

• 2 banyo ve WC

• 2 oda içten birbirine geçmelidir

• 2 Balkon

• TV 

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır.

 

PREMIUM ENGELLİ ODASI :

Engelli Odalarımız, muhteşem deniz manzaralarına sahiptir.

Engelli misafirlerimizin rahatına yönelik 26 metrekarelik bu ferah odaların tamamı balkonludur. Dünya ile bağlantısını koparmak istemeyen misafirlerimiz için yüksek hızda internet erişiminin sağlandığı odalarda hayatınızı kolaylaştıracak tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

• 26 m²

• Yatak odası

• Balkon

• TV 

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası 

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır

 Not: Engelli misafirlerimizin rahat edebilmesi için, banyo, WC ve oda içerisi özel olarak dizayn edilmiştir.

 

FLORA MERCAN : 

Doğanın içinde konforlu bir dünya...

Yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alan, 1 yatak odası, 1 banyo ve balkonuyla tatil anlayışınızı bambaşka bir boyuta taşıyacak olan Flora Mercan odalarında, doğanın konforla ve %100 deniz manzarasıyla buluştuğu bir deneyim sizi bekliyor.

(Minimum 3 kişi üzerinden hesaplanır)

• 28 m²

• Yatak odası

• Balkon

• TV 

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası 

• Tercihe göre ayarlanabilir Klima 

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır

 

FLORA ODA : 

Çocuklarınızın yanınızda mı olmasını istiyorsunuz... İçerisinde Ranza bulunan Flora standart odalarımız tam size göre...

Yaklaşık 53 farklı bitki çeşidinin bulunduğu flora içerisinde yer alan, 1 yatak odası, 1 banyo ve balkonuyla tatil anlayışınızı bambaşka bir boyuta taşıyacak olan Flora odalarında, doğanın konforla buluştuğu bir deneyim sizi bekliyor.

• 28  m²

• Yatak odası

• Balkon

• TV 

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası 

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı

• Gece lambası

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır

*Bazı odalarda ranza

 

FLORA CONNECTION ODA : 

Doğanın konforla buluştuğu, zengin Flora Bahçesi içerisinde bulunan Flora Connection Odalarımız tam anlamıyla çocuklu ailelere göre hazırlanmıştır. Odalar arası geçiş olanağı çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. Flora Connection odalarımız 2 adet Flora odasının birleşiminden oluşmuş olup 52 metrekarelik bu ferah odaların tamamında balkon, 2 yatak odası ve 2 ayrı banyo bulunmaktadır. Ailenizle beraber unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için tasarlanmış olan Connection odalarımızda 5 kişiye kadar konaklama mümkündür. (Minimum 3,5 kişi üzerinden hesaplanır)

• 56 m²

• 2 yatak odası

• 2 balkon

• 2 TV 

• 2 adet WC ve banyo

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası 

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır.

 

FLORA DUBLEX ODA : 

53 farklı bitki çeşidinin içerisinde bulunan, alışılmışın dışında doğa ve konforu birarada sunan Flora Doublex Odalarımıza bekliyoruz. Flora Doublex Odalarımız, ev rahatlığını aratmayan oda içi tasarımı ile konfora düşkün siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir tatil sunmaktadır.

 Flora Dublex Odalarımız tam anlamıyla çocuklu ailelere göre hazırlanmış olup odalarımızın alt katında 2 adet tek kişilik yatağın bulunduğu çocuk odası, üst katında 1 adet çift kişilik yatağın olduğu ebeveyn yatak odası mevcuttur. (Minimum 3,5 kişi üzerinden hesaplanır)

•  56 m²

• 2 yatak odası

• 2 balkon

• 2 adet TV 

• 2 adet WC ve banyo

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası 

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır.

 

FLORA YASEMİN : 

53 farklı bitki çeşidinin bulunduğu, zengin flora bahçesiyle iç içe olmak ruhunuza iyi gelecek. French yatak bulunan odalarımız, Balayı çiftleri ve çocuksuz çiftler için uygundur.

• 22 m²

• Yatak odası

• French yatak

• Balkon

• TV

• Banyoda duşa kabin, WC, telefon, saç kurutma makinası 

• Tercihe göre ayarlanabilir klima

• Minibar

• Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz dijital kasa

• Telefon 

• Elektronik kapı kartı

• Kablosuz internet erişimi, Wi-Fi ücretsiz olarak bulunmaktadır.

 

H İ Z M E T   ve  A K T İ V İ T E L E R
 
Ücretsiz Aktivite ve Servisler;
 
 Genel mekânlarda ve odalarda wireless, Wi-Fi
 Değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz Dijital Kasa
 Minibar
 Kahvaltıda portakal suyu servisi (Self Servis)
 Türk Kahvesi (sadece belirlenen alanda)
 Minimum 7 gece konaklama yapan misafirlere 1 kez sadece 1 A’la Carte ücretsiz (rezervasyonlu)
 Bebek Telsizi (Depozitolu)
 Bebek Arabası (Depozitolu) 
 Engelli Misafirler için Tekerlekli sandalye (Depozitolu)
 Türk Hamamı
 Yastık Menüsü
 Dondurma ( Sadece belirlenen saatte)
 Sauna
 Fitness Center
 Buhar Odası
 Plaj Havlusu (kartlı depozitolu)
 Şezlong ve Şemsiyeler
 Kaydıraklar 
 Çocuk Oyun Parkı
 Dart
 Disko 
 Mini Kulüp
 Masa tenisi, okey, satranç, tavla, scrabble vs. oyunlar
 
 
Ücretli Aktivite ve Servisler;
 
 Havaalanı Transfer
 Bebek Bakıcılığı 
 Çamaşırhane 
 Güzellik Salonu
 Kese
 Macera duş odası
 Masaj
 Otel doktoru
 Oda servisi
 Su Sporları
 Saatlik Havuz Kiralama
 
 
A L I Ş V E R İ Ş   M E R K E Z İ
 
 
 Butik
 Hediyelik Eşya
 Market
 Kuaför
 Fotoğrafçı
 Rent a Car
 Gezi Turları
 Oyun Salonu
 
 
D İ V A N    T O P L A N T I    S A L O N L A R I
 
Salon Ölçüleri ve Kapasite Detayları;
 
Adin Beach Hotel’in, iş toplantıları, kongreler, seminerler ve daha pek çok çeşitli etkinlik için hizmet veren kongre ve toplantı merkezi, sıra dışı tasarımı, geniş ve ferah alanlarıyla çok sayıda misafiri ağırlayan gerçek bir iş merkezi.
 
233 m²'lik toplantı merkezi, konferans salonu ve fuayeden oluşmaktadır.
 
 
SALON Ebat (En/Boy) Yükseklik Alan m2 Tiyatro Sınıf U - Masa Banket
DİVAN-1 10.95 x 7,82 m 4.00 m 89 m² 105 pax 70 pax 50 pax 40 pax
DİVAN-2 10.95 x 13.05 m 4.00 m 144 m² 170 pax 110 pax 80 pax 70 pax
 
 
 
Teknik Malzemeler;
 
  Kablosuz Ağ Bağlantısı
 Kurumsal İnternet Bağlantısı
 Ses Sistemi
 Yaka Mikrofonu
 Kablosuz Mikrofon
 Masa Mikrofonu
 Dvd Oynatıcı
 Vcd Oynatıcı
 Video
 Sahne
 Kürsü
 Müzik Yayını
 Barkovizyon
 Tepegöz
 Flipchart
 Yazı Tahtası
 Klima
 Lazer İşaretleyici 
 
 
 
BALAYI PAKETİ 2020

-1 gün odaya kahvaltı

-Meyva Tabağı

-Türk Tatlı Tabağı

-1 kez Ala Carte Restorantta akşam yemeği

 

Kampanya Şartları;
Evlilik tarihinden itibaren, ilk 6 ayda yapılan ve minimum 3 gecelik konaklamalarda geçerlidir. Giriş günü yapılacak evlilik cüzdanı kontrolünde, şartlara uymaması durumunda kampanya uygulanmayacak olup, yapılan indirim tutarı girişte tahsil edilecektir.
 
 
 
Tarihi Mekanlar :
 
ALANYA KALESİ ,KIZILKULE,TERSANE,TOPHANE,EHMEDEK,SÜLEYMANİYE CAMİSİ,BEDESTEN,DARPHANE,AKŞABE SULTAN MESCİDİ,ANDIZLI CAMİ,SİTTİ ZEYNEP TÜRBESİ,HIDRELLEZ KİLİSESİ,ŞARAPSA HANI,ALARA KALESİ,ALARAHAN,KARGIHAN,SYEDRA KALESİ,LAERTES LİMANI,YUNUS PARKI,AROMATİK CENNET VADİSİ,DİM ÇAYI
DİM MAĞARASI, KADIPINARI PİKNİK ALANI, DAMLATAŞ MAĞARASI, GAZİ PAŞA TARİHİ SELİNUS KENTİ,SAPADERE KANYONU 
 
 
GENEL PROSEDÜRLER 
 
• Çocuk İndirimleri; 2 kişi yanında standart odada 00 - 06 yaş çocuklar ücretsiz, 07 – 12 yaş çocuklar % 50 indirimlidir.  
• Single konaklama farkı +% 50 
• Single odada 0-6 yaş çocuk free / 7-12 yaş çocuk Dbl olarak hesaplanır. 
• Standart odada 3.kişi indirimi bulunmamaktadır. 4.kişi standart odaya kabul edilemez. 
• Fiyatlarımıza KDV Dahildir. 
• Fiyatlarımız Premium Herşey dahildir. Yiyecek ve İçecek konsepti 24 saat devam eder. 
• Ramazan dönemi Yarım Pansiyon uygulamasına, sadece Sahur ve İftar yemekleri dahildir. Diğer ara ve ana öğünler dahil değildir. 
• Otelimizde alkollü içecek servisi ve satışı yapılmamaktadır. 
• Çocuk indirimleri ebeveyn ile aynı odada kalındığı takdirde geçerlidir. 
 
 
GENEL KURALLAR
 
• 6 yaş üzeri erkek çocukların bayanlar bölümüne alınması yasaktır. 
• Ortak kullanım alanları olan, Ortak Plaj ve MIX havuzu kullanımında bayan misafirlerin mayo veya bikini giymeleri yasaktır. Haşema giyilmesi zorunludur. 
• Fırtınalı havalarda; bayanlar bölümünü ayıran yelkenler açılamayacağı için, bayan misafirler denizi kullanamayabilir. Otelden kaynaklanmayan durum olacağı için misafirler hak talep edemezler. 
• Bayanlar denizi üzerinden geçebilecek olan, Parasailing (deniz paraşütü), uçak, v.s. gibi araçlara müdahale edilemeyeceği için, böylesi bir durumu anlayışla karşılamanızı rica ederiz. 
• Kapalı Havuzlarımız, sezonluk olarak aktif olacaktır.
• Bayanlar bölümüne girişte, telefon ve görüntü kaydedici cihazların sokulmasını engellemek için metal dedektörü ve elle arama yapılmaktadır. 
 
 
C– IN / C – OUT PROSEDÜRLERİ 
 
• Otele girişte, bebekler dahil tüm misafirlerin kimlik beyan etmeleri zorunludur. Kimlik beyan etmeyen misafirler otele kabul edilmeyecektir.  
• Giriş günü misafirlere oda veriliş saati 15:00’dır. Giriş günü Öğle Yemeği fiyata dahildir. 
• Misafirin odadan çıkış saati 11:00 olup, misafirin 12:00’da otelden ayrılması gerekmektedir. Çıkış günü kahvaltı ile tatil sona erecek olup, misafirlerin öğle yemeği hakları bulunmamaktadır. 
• Acenta, misafirlerine otel giriş - çıkış saatleri hakkında bilgi vermekle yükümlüdür. Misafirlerle bu konuda 
yaşanabilecek problemlerden acenta sorumludur. 
• Erken girişlerde ve Geç çıkışlarda ücret talep edilecektir. 
 
 
 
REZERVASYON İPTAL PROSEDÜRÜ 
 

Kesinleşmiş olan rezervasyonunuzun; giriş tarihine 21 gün ve daha uzun süre kala, iptal edilmesi durumunda yapılan ödemenin tamamı tarafınıza iade edilir.

Rezervasyonunuzun; giriş tarihinize 15 gün ve daha uzun süre kala iptal edilmesi durumunda, toplam konaklama tutarının %50’ı kesilerek, kalan tutar iade edilir.

Rezervasyonunuzun giriş tarihine, minimum 8 gün ve daha uzun süre kalana kadar iptal edilmesi durumunda, toplam konaklama tutarının %75’si kesilerek, kalan tutar iade edilir.

Rezervasyonunuz giriş tarihinize 7 gün ve daha az süre içinde iptal edildi ise, herhangi bir ödeme iade edilmez ve tarih değişikliği de yapılamaz.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, işlem ücreti kesildikten sonra kalan tutar iade edilecektir.

Bir rezervasyon için en fazla iki kez değişiklik yapılabilir.Değişiklik talepleri, misafir giriş tarihinden minimum 15 gün önce otele bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklikler müsaitlik doğrultusunda yapılabilecektir.

Rezervasyon değişikliklerinde; değişiklik yapıldığı gündeki fiyatlar geçerli olacaktır.

 
 
 
 

ADİN BEACH HOTEL Konumu

Çocuklar İçin
 • Akşam eğlencesi
 • Bebek Bakıcısı *
 • Bebek Yatağı
 • Boya resim etkinlikleri
 • Çocuk Animasyonu
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk kulübü
 • Kaydıraklı Havuz
 • Mama sandalyesi
 • Mini Club
 • Oyun Parkı
 • Oyun salonu
 • Su parkı
Oda Özellikleri
 • Balkon
 • Banyo-Duş
 • Engelli Odası
 • Kiralık Kasa
 • Minibar
 • Split Klima
 • Televizyon
 • Uydu sistemi
 • Wireless
Otel Özellikleri
 • A La Carte Restoran *
 • açık otopark
 • Açık Restoran
 • Animasyon
 • Araç Kiralama *
 • Bahçe
 • Bay açık havuz
 • Bayan açık havuz
 • Bayanlara Özel Plaj
 • Cafe Bar
 • Çamaşır Yıkama-Ütü *
 • Fitness
 • Hamam
 • Havuz
 • İskele
 • Kapalı Havuz
 • Kapalı Restaurant
 • Kaydıraklı Havuz
 • Kuafor ( Bay&Bayan ) *
 • Kuru Temizleme *
 • Lobi Bar
 • Market *
 • Masaj *
 • Mescit
 • Oda Servisi *
 • Otopark
 • Oyun Salonu
 • Plaj Bar
 • Sauna
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Snack Bar
 • SPA
 • Tiyatro
 • Uyandırma Servisi *
 • Wireless
Spor ve Aktiviteler
 • Basketbol
 • Bilardo
 • Canlı Müzik
 • Dart
 • Komedi performansları
 • Langırt
 • Masa Tenisi
 • Müsabaka
 • Plaj Voleybolu
 • Satranç
 • Sörf
 • Su Kaydırağı
 • Şezlong
 • Voleybol
* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.
* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

ADİN BEACH HOTEL HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?


Battal baysal
Slm kesınlıkle denız manzaralı Aıle odası olsun 7 ayın 6/7 gırıs 14/15 çıkış 3 yetıskın 2 cocuk
18.03.2015

Otel Bilgileri

 • Denize Uzaklık: Denize Sıfır
 • Antalya Uzaklık: 115 KM
 • Alanya Uzaklık: 22 KM
 • Gazipaşa Havalimanı Hava Alanı: 58 KM

Benzer Oteller

WOME DELUXE OTEL

WOME DELUXE OTEL

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

ADİN BEACH HOTEL

ADİN BEACH HOTEL

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

ADİN BEACH VİLLA

ADİN BEACH VİLLA

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

ADENYA HOTELS

ADENYA HOTELS

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

GRAND AKÇA OTEL

GRAND AKÇA OTEL

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

BERA ALANYA OTEL

BERA ALANYA OTEL

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

MODERN SARAYLAR

MODERN SARAYLAR

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

SEA STAR HOTEL

SEA STAR HOTEL

Antalya Alanya

Bu otele ait fiyat bilgisi için lütfen 444 5 384 ü arayınız.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2